štvrtok, 14. november 2019

Podle studie společnosti Interconnection Consulting Wien zaujímají decentrální větrací přístroje v současné době na německém trhu největší podíl v oblasti bytové výstavby. V letech 2014 až 2018 zaznamenaly systémy se střídavým provozem nárůst větší než 100 %. Vděčí za to především mnoha svým přednostem vztahujícím se k instalaci, použití či flexibilitě při plánování.

V úterý 10. 9. 2019 proběhlo v prostorách coworkingového centra IMPACT HUB v Brně slavnostní vyhlášení vítězů 7. ročníku studentské soutěže Stavby s vůní dřeva 2019, pořádané jako jeden ze stálých projektů Nadace dřevo pro život. Do soutěže, vypsané na téma „Dřevo nás chrání“ a probíhající pod záštitou Ministra zemědělství ČR Ing. Miroslava Tomana, CSc., Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a 17 českých a slovenských fakult, univerzit a VOŠ, se letos zapojilo 58 studentů z 9 fakult vysokých škol z České a Slovenské republiky. Slavnostní den nabídl všem soutěžícím bohatý doprovodný program, zakončený panelovou diskusí na téma studium versus pracovní život. Obohacením letošního ročníku bylo udělení historicky prvního zvláštního ocenění odborné poroty.

Na mezinárodním veletrhu Interzum 2019 v květnu v Kolíně nad Rýnem bylo možné číst slovo „digita­lizace“ téměř na každém stánku. Článek vznikl díky náhodnému veletržnímu setkání s manželi a synem Hurábovými, jednateli pokrokové a výborně se rozvíjející firmy LD seating s. r. o., Boskovice.

Odborný časopis na podporu drevárskej a nábytkárskej výroby.

Zásady spracovania osobných údajov

Uložiť

Uložiť

Newsletter

Prihláste sa pre prijímanie newsletter-a. Nezmeškáte tak žiadne aktuálne novinky.

Rozosielame iba dôležité informácie. Nespamujeme!