streda, 01. apríl 2020

Nezapomněli jste se zaregistrovat na konferenci Dřevostavby v praxi?

Drevostavby konfTermín uzávěrky přihlášek na 7. ročník konference Dřevostavby v praxi, která se bude konat ve dnech 31. října – 1. listopadu 2013 v hotelu Skalský dvůr u Bystřice nad Pernštejnem, je v pondělí 21.10.2013.

Hlavním tématem letošní konference jsou konstrukční řešení a stavební detaily dřevostaveb.

Mezi přednášejícími jsou technici, projektanti a znalci z partnerských společností, které patří mezi zkušené výrobce a dodavatele materiálů, nástrojů a služeb pro dřevostavbaře. O své znalosti a zkušenosti se podělí také odborníci z Nadace dřevo pro život, Cechu klempířů a pokrývačů, katedry konstrukcí pozemních staveb ČVUT, Univerzitního centra energeticky efektivních budov, VVÚD a Mendelovy univerzity.

Všichni mluvčí mají dlouholeté praktické zkušenosti v oblasti dřevostaveb a podělí se s vámi o své znalosti, upozorní na chybná stavební a technická řešení a nabídnou praktická doporučení pro správné řešení technických detailů, projektů a postupů.

Podrobný program akce i online přihlášku najdete zde.

Kontakt: Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Rigips, Počernická 272/96, 193 00 Praha 10, tel. 739 003 578, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Odborný časopis na podporu drevárskej a nábytkárskej výroby.

Zásady spracovania osobných údajov

Uložiť

Uložiť

Newsletter

Prihláste sa pre prijímanie newsletter-a. Nezmeškáte tak žiadne aktuálne novinky.

Rozosielame iba dôležité informácie. Nespamujeme!