INZERCE

Proč inzerovat v Dřevařském magazínu?

Dřevařský magazín je přední odborný časopis pro podporu dřevařské, truhlářské a nábytkářské výroby a zároveň jediný svého druhu distribuovaný v České a Slovenské republice od roku 2000.

Vychází současně v tištěné i internetové podobě. Je distribuován prostřednictvím sítě smluvních specializovaných prodejců, předplatitelům a adresním directmailingem cílovým skupinám z oborů dřevařské, tesařské, truhlářské a nábytkářské výroby v ČR a SR. Díky tomu se časopis dostává do každé firmy v našem oboru. Pravidelně ho dostávají také všechny odborné školy, vyučující dřevařské a nábytkářské obory.

Reference: Dřevařský magazín je dlouholetým a stabilním inzertním partnerem nejvýznamnějších prodejců strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl, mediálním partnerem mezinárodních odborných veletrhů LIGNA Hannover, HOLZ-HANDWERK Norimberk, WOOD-TEC Brno a LIGNUMEXPO Nitra, hlavním informačním partnerem největších profesních sdružení, odborných škol a institucí v ČR a SR.

© Dřevařský magazín / Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv použití textů a obrázků zde uveřejněných jen se souhlasem vydavatele.
Vydavatel Trendwood-twd, s.r.o., Kremnička 5, P.O.Box 409, 974 03 Banská Bystrica 3, Slovenská republika, www.twd.sk