čtvrtek 13. prosinec 2018 22:36
Registrace    

Inzercia

Náterové systémy od nemeckého výrobcu farieb a lakov Remmers sú vo svete povrchovej úpravy dreva zvučnou a spoľahlivou značkou, na ktorej pozadí stojí silný rodinný podnik. Ani pre slovenských spracovateľov dreva nie sú nátery od tohto overeného producenta so sídlom v severonemeckom Löningene žiadnou neznámou. Novinkou však je, že do veľkej medzinárodnej rodiny Remmers pribudol nový člen – dcérska spoločnosť na Slovensku Remmers s.r.o. O jej víziách a plánoch do budúcnosti sme sa porozprávali s Ing. Jánom Svocákom, pod záštitou ktorého celý projekt na Slovensku nadobudol konkrétne rozmery.

Inzercia

Je málo pravdepodobné, aby nábytkový stolár nepoznal kovanie Blum. Ak by však hľadal celoročne otvorenú prezentačnú miestnosť s týmto kovaním, nepochodil by. Od júna firma Julius Blum, rakúsky výrobca nábytkového kovania, otvorila svoju reprezentáciu s výstavnou miestnosťou už aj na Slovensku.

Firma Kooplast, s.r.o. se sídlem v Boskovicích vznikla v únoru 1997 jako česko-italská obchodní společnost. Od roku 2007 působí na trhu jako ryze česká společnost.

Odborný časopis na podporu dřevařské a nábytkářské výroby.

Zásady zpracování osobních údajů

Newsletter

Přihlaste se pro příjem newsletteru. Nezmeškáte tak žádné aktuální novinky.

Rozesíláme pouze důležité informace. Nespamujeme!