čtvrtek 12. prosinec 2019 2:44
Registrace    

Pozvánka na konferenciu OKNO, DVERE A FASÁDY

SLOVENERGOokno, združenie slovenských výrobcov a predajcov výplní stavebných otvorov a konštrukcií, dodávateľov súvisiacich komponentov, technológií a materiálov na zabudovanie okien, poriada konferenciu OKNO, DVERE A FASÁDY, ktorá je zameraná na podanie najnovších informácií z oblasti navrhovania, zhotovenia a zabudovania otvorových konštrukcií budov a závesných stien spĺňajúcich platné požiadavky na kvalitu.

Konferencia je určená pre architektov, projektantov, výrobcov, predajcov a developerov pôsobiacich v stavebníctve a uskutoční sa 26. 9. 2019 v hoteli TENIS vo Zvolene.

Odborným garantom je prof. Ing. Boris Bielek, PhD. vedúci Katedry pozemných stavieb SvF STU v Bratislave a čestný člen združenia SLOVENERGOokno.

Účasť na konferencii je podmienená zaslaním prihlášky a úhradou vložného (100 € bez DPH, členovia združenia 50 € bez DPH) do 2. 9. 2019. Ubytovanie si zabezpečuje každý prihlásený účastník individuálne. Účastníci konferencie majú zľavu 15 % na ubytovaní v hoteli TENIS. Prihlášky je potrebné zasielať výlučne elektronicky na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mediálnym partnerom konferencie je Drevársky magazín.

Bližšie informácie o konferencii nájdete TU.

 

Odborný časopis na podporu dřevařské a nábytkářské výroby.

Zásady zpracování osobních údajů

Newsletter

Přihlaste se pro příjem newsletteru. Nezmeškáte tak žádné aktuální novinky.

Rozesíláme pouze důležité informace. Nespamujeme!